E. Martínez
Palmeiras · Midtbane

E. Martínez

Landshold: Uruguay

E. Martínez har spillet 15 kampe i sæsonen 2026/27 for Palmeiras og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 470 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe15
Mål0
Assists0
Rating6,8

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
24.10.26Serie APalmeiras2RB Bragantino0V6,83'–––
18.10.26Serie AAtletico-MG0Palmeiras2V6,618'–––
11.10.26Serie APalmeiras4Corinthians1V6,521'–––
6.10.26VenskabskampeIndia1Uruguay6V6,745'–––
6.9.26Serie ABotafogo0Palmeiras0U6,315'–––
3.9.26Copa Do BrasilSantos0Palmeiras0U6,514'–––
27.8.26Copa Do BrasilPalmeiras3Santos0V6,48'–––
23.8.26Serie APalmeiras4Vasco DA Gama1V6,619'–––
15.8.26Serie AFluminense3Palmeiras2T6,717'–––
9.8.26Serie APalmeiras0Internacional0U8,377'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
Serie APalmeiras1028500006,8
VenskabskampeUruguay14500006,7
Copa Do BrasilPalmeiras414000006,8

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
Serie APalmeiras626200106,8
Copa Do BrasilPalmeiras16000007,5
FriendliesUruguay21200006,5
SuperligaFC Midtjylland15109301407,0
SuperligaFC Midtjylland1688702306,8
SuperligaFC Midtjylland24193400206,9

Detaljer

Skud
1
Skud på mål
1 (100 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
319
Chanceskabende afl.
4
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om E. Martínez

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).