M. Götze
Eintracht Frankfurt · Midtbane

M. Götze

M. Götze har spillet 1 kamp i sæsonen 2026/27 for Eintracht Frankfurt og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 71 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe1
Mål0
Assists0
Rating6,7

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
16.10.26BundesligaEintracht Frankfurt11. FC Köln0V6,771'––
16.5.26BundesligaEintracht Frankfurt2VfB Stuttgart2U6,260'–––
8.5.26BundesligaBorussia Dortmund3Eintracht Frankfurt2T6,533'–––
5.4.26BundesligaEintracht Frankfurt21. FC Köln2U6,923'–––
1.3.26BundesligaEintracht Frankfurt2SC Freiburg0V6,963'–––
21.2.26BundesligaFC Bayern München3Eintracht Frankfurt2T6,930'–––
14.2.26BundesligaEintracht Frankfurt3Borussia Mönchengladbach0V6,370'––
6.2.26Bundesliga1. FC Union Berlin1Eintracht Frankfurt1U6,382'–––
31.1.26BundesligaEintracht Frankfurt1Bayer 04 Leverkusen3T6,669'–––
13.1.26BundesligaVfB Stuttgart3Eintracht Frankfurt2T6,323'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
BundesligaEintracht Frankfurt17100106,7

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
BundesligaEintracht Frankfurt2187900106,5
BundesligaEintracht Frankfurt24154832107,0
BundesligaEintracht Frankfurt30207632517,0
BundesligaEintracht Frankfurt32274931606,9
BundesligaBorussia Dortmund1552130006,8
BundesligaBorussia Dortmund26168277007,1
BundesligaBorussia Dortmund23160823106,9
BundesligaBorussia Dortmund1176311106,7
BundesligaFC Bayern München1495734106,9

Detaljer

Skud
0
Skud på mål
0 (–)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
54
Chanceskabende afl.
0
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
1 0

Om M. Götze

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).