W. Ndidi
Beşiktaş · Midtbane

W. Ndidi

Landshold: Nigeria

W. Ndidi har spillet 8 kampe i sæsonen 2026/27 for Beşiktaş og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 259 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe8
Mål0
Assists0
Rating6,6

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
15.10.26UEFA Europa League1899 Hoffenheim2Beşiktaş3V6,489'–––
11.10.26Süper LigBeşiktaş2Kocaelispor1V6,78'–––
17.9.26UEFA Europa LeagueBeşiktaş4Marseille1V6,319'–––
11.9.26Süper LigBeşiktaş3Erzurumspor FK0V6,919'–––
5.9.26Süper LigFenerbahçe1Beşiktaş2V6,614'–––
31.8.26Süper LigBeşiktaş6Çorum FK2V6,519'–––
23.8.26Süper LigAlanyaspor1Beşiktaş0T6,790'–––
16.8.26Süper LigBeşiktaş1Eyüpspor0V–1'–––
10.6.26FriendliesPortugal2Nigeria1T7,560'–––
18.5.25Premier LeagueLeicester2Ipswich0V6,988'–1–

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
UEFA Europa LeagueBeşiktaş210800006,4
Süper LigBeşiktaş615100006,7

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
FriendliesNigeria16000007,5
Premier LeagueLeicester28234505807,0
ChampionshipLeicester32215045507,1
Premier LeagueLeicester27168200406,8
Premier LeagueLeicester19161900406,9
Premier LeagueLeicester33278114807,1
Premier LeagueLeicester25207221407,1
Premier LeagueLeicester38329820807,0
Premier LeagueLeicester332899031026,9
Premier LeagueLeicester17152221007,1

Detaljer

Skud
1
Skud på mål
1 (100 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
170
Chanceskabende afl.
3
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om W. Ndidi

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).