A. McCarthy
Leicester · Målmand

A. McCarthy

A. McCarthy har spillet 8 kampe i sæsonen 2026/27 for Leicester og lavet 22 redninger på 714 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe8
Redninger22
Mål imod11
Rating6,7

Kampe

DatoKampRes.RatingMinRedn.Ass.Kort
17.10.26League OneLeicester2Doncaster1V6,990'3––
10.10.26League OneLeicester1Peterborough3T5,990'2––
19.9.26League OneBarnsley1Leicester1U7,290'4––
12.9.26League OneStockport County3Leicester4V6,390'2––
5.9.26League OneLeicester0Oxford United4T6,390'2––
1.9.26League OneLeicester2Plymouth0V7,584'4––
22.8.26League OneLeicester1Burton Albion2T6,990'4––
15.8.26League OneNotts County1Leicester1U6,990'1––
1.11.25ChampionshipSouthampton0Preston2T6,390'1––
25.10.25ChampionshipBlackburn2Southampton1T7,090'5––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMIRGRRat.
League OneLeicester87141122006,7

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMIRGRRat.
ChampionshipSouthampton76301014006,9
Premier LeagueSouthampton54501324007,1
ChampionshipSouthampton87201023007,1
Premier LeagueSouthampton65401714006,2
Premier LeagueSouthampton1715302744106,7
Premier LeagueSouthampton36324762110206,8
Premier LeagueSouthampton2219803062006,8
Premier LeagueSouthampton2522504478106,6
Premier LeagueSouthampton1816202642206,6
Premier LeagueCrystal Palace7630932006,7

Detaljer

Redninger
22
Mål imod
11
Mål imod pr. kamp
1,38
Afleveringer
332
Kort
0 0

Om A. McCarthy

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).