J. Weigl
Al-Qadisiyah FC · Midtbane

J. Weigl

J. Weigl har spillet 8 kampe i sæsonen 2026/27 for Al-Qadisiyah FC og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 720 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe8
Mål0
Assists0
Rating6,9

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
9.10.26Pro LeagueAl Kholood0Al-Qadisiyah FC5V6,590'–––
14.9.26AFC Champions League EliteAl-Qadisiyah FC2Al-Wasl FC1V6,790'–––
8.9.26Pro LeagueAl-Qadisiyah FC3Al-Ahli Jeddah2V6,990'–––
3.9.26Pro LeagueAl Diriyah0Al-Qadisiyah FC2V7,290'––
30.8.26Pro LeagueAl-Qadisiyah FC3Al-Faisaly FC1V7,290'–––
24.8.26Pro LeagueNEOM0Al-Qadisiyah FC2V7,390'–––
21.8.26Pro LeagueAl-Qadisiyah FC0Al-Ittihad FC1T7,390'–––
13.8.26Pro LeagueAl Shabab1Al-Qadisiyah FC3V6,390'–––
17.5.25BundesligaBorussia Mönchengladbach0VfL Wolfsburg1T6,990'–––
10.5.25BundesligaFC Bayern München2Borussia Mönchengladbach0T7,290'––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
Pro LeagueAl-Qadisiyah FC763000107,0
AFC Champions League EliteAl-Qadisiyah FC19000006,7

Sæsonen 2024/25

TurneringKMinMAGRRat.
BundesligaBorussia Mönchengladbach33288802807,0
BundesligaBorussia Mönchengladbach312766231007,1
BundesligaBorussia Mönchengladbach23190010606,9
Liga PortugalBenfica25700107,1
Liga PortugalBenfica29241523907,1
Liga PortugalBenfica322346001207,0
Liga PortugalBenfica14107410306,9
BundesligaBorussia Dortmund13102110407,0
BundesligaBorussia Dortmund18145510306,9
BundesligaBorussia Dortmund25194310406,9
BundesligaBorussia Dortmund30241600207,1
BundesligaBorussia Dortmund30224700507,1

Detaljer

Skud
0
Skud på mål
0 (–)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
463
Chanceskabende afl.
5
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
1 0

Om J. Weigl

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).