D. Srbeny
SpVgg Greuther Fürth · Angreb

D. Srbeny

D. Srbeny har spillet 3 kampe i sæsonen 2026/27 for SpVgg Greuther Fürth og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 123 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe3
Mål0
Assists0
Rating6,3

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
17.10.262. BundesligaSpVgg Greuther Fürth2Eintracht Braunschweig0V6,224'–––
11.10.262. BundesligaHertha BSC2SpVgg Greuther Fürth1T6,39'–––
23.8.26DFB PokalSpVgg Greuther Fürth1VfL Bochum2T6,490'–––
22.5.262. BundesligaRot-Weiss Essen1SpVgg Greuther Fürth0T6,267'–––
17.5.262. BundesligaSpVgg Greuther Fürth3Fortuna Düsseldorf0V6,361'–––
10.5.262. BundesligaHertha BSC2SpVgg Greuther Fürth1T6,720'–––
3.5.262. BundesligaSpVgg Greuther Fürth11. FC Nürnberg1U6,615'–––
20.3.262. BundesligaKarlsruher SC3SpVgg Greuther Fürth1T6,685'–––
13.3.262. BundesligaSpVgg Greuther Fürth2SV Elversberg0V6,365'–––
8.3.262. BundesligaHannover 961SpVgg Greuther Fürth2V6,571'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
2. BundesligaSpVgg Greuther Fürth23300006,2
DFB PokalSpVgg Greuther Fürth19000006,4

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
2. BundesligaSpVgg Greuther Fürth2276831206,6
2. BundesligaSpVgg Greuther Fürth33143343606,7
2. BundesligaSpVgg Greuther Fürth32100414206,8
2. BundesligaSC Paderborn 0733102242206,8
2. BundesligaSC Paderborn 0732176440406,8
2. BundesligaSC Paderborn 07342781164307,1
BundesligaSC Paderborn 0717113751206,8
Premier LeagueNorwich85710006,6
ChampionshipNorwich1515111006,8
ChampionshipNorwich1460110206,6

Detaljer

Skud
2
Skud på mål
0 (0 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
31
Chanceskabende afl.
2
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om D. Srbeny

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).