Jack Grealish
Everton · Midtbane

Jack Grealish

Jack Grealish har spillet 3 kampe i sæsonen 2026/27 for Everton og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 248 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe3
Mål0
Assists0
Rating6,6

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
17.10.26Premier LeagueEverton0Chelsea2T6,385'–––
11.10.26Premier LeagueHull City2Everton2U7,086'–––
16.9.26League CupEverton1Wolverhampton Wanderers0V6,677'––
18.1.26Premier LeagueAston Villa0Everton1V6,990'–––
7.1.26Premier LeagueEverton1Wolverhampton Wanderers1U7,290'––
4.1.26Premier LeagueEverton2Brentford4T7,690'–2–
30.12.25Premier LeagueNottingham Forest0Everton2V6,318'–––
20.12.25Premier LeagueEverton0Arsenal1T6,290'–––
13.12.25Premier LeagueChelsea2Everton0T6,784'–––
6.12.25Premier LeagueEverton3Nottingham Forest0V7,086'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
Premier LeagueEverton217100006,7
League CupEverton17700106,6

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
Premier LeagueEverton20163126517,2
Premier LeagueManchester City2073511307,0
Premier LeagueManchester City20102131607,3
Premier LeagueManchester City28206257407,3
Premier LeagueManchester City26192733307,1
Premier LeagueAston Villa322725710607,5
Premier LeagueAston Villa30269476807,4
ChampionshipAston Villa33290567507,4
ChampionshipAston Villa27185835407,2
ChampionshipAston Villa31187352716,8
Premier LeagueAston Villa1683210106,6

Detaljer

Skud
5
Skud på mål
3 (60 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
120
Chanceskabende afl.
5
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
1 0

Om Jack Grealish

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).