F. Tomori
AC Milan · Forsvar

F. Tomori

Landshold: England

F. Tomori har spillet 1 kamp i sæsonen 2026/27 for AC Milan og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 67 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe1
Mål0
Assists0
Rating6,9

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
15.10.26UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg0AC Milan4V6,967'–––
27.3.26FriendliesEngland1Uruguay1U6,969'–––
20.9.20Premier LeagueChelsea0Liverpool2T7,045'–––
29.2.20Premier LeagueAFC Bournemouth2Chelsea2U6,564'–––
29.12.19Premier LeagueArsenal1Chelsea2V6,459'–––
26.12.19Premier LeagueChelsea0Southampton2T6,990'––
22.12.19Premier LeagueTottenham0Chelsea2V7,290'–––
30.11.19Premier LeagueChelsea0West Ham1T6,690'–––
23.11.19Premier LeagueManchester City2Chelsea1T6,790'–––
9.11.19Premier LeagueChelsea2Crystal Palace0V7,490'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
UEFA Europa LeagueAC Milan16700006,9

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
FriendliesEngland16900006,9
Premier LeagueChelsea14500007,0
Premier LeagueChelsea15129310307,0
ChampionshipDerby46397111707,0
ChampionshipHull City25206202306,8
ChampionshipBrighton939000006,7
Premier LeagueChelsea13000006,6

Detaljer

Skud
0
Skud på mål
0 (–)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
46
Chanceskabende afl.
0
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om F. Tomori

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).