G. Saville
Bromley · Midtbane

G. Saville

Landshold: Nordirland

G. Saville har spillet 6 kampe i sæsonen 2026/27 for Bromley og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 540 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe6
Mål0
Assists0
Rating6,4

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
17.10.26League OneStockport County1Bromley0T6,090'–––
10.10.26League OneMansfield Town2Bromley1T6,290'––
19.9.26League OneBromley2Huddersfield1V6,590'–––
12.9.26League OneBlackpool2Bromley2U7,390'–––
7.9.26League OneBromley0AFC Wimbledon2T6,290'–––
1.9.26League OneBromley0Leyton Orient5T6,290'–––
31.3.26FriendliesWales1Nordirland1U6,745'–––
3.5.25ChampionshipBurnley3Millwall1T6,984'–––
26.4.25ChampionshipMillwall1Swansea0V8,390'1––
21.4.25ChampionshipMillwall3Norwich1V8,790'–2–

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
League OneBromley654000106,4

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
FriendliesNordirland14500006,7
ChampionshipMillwall45330513807,0
ChampionshipMillwall402665241117,0
ChampionshipMillwall423108201107,1
ChampionshipMillwall373026221007,0
ChampionshipMiddlesbrough493785641106,8
ChampionshipMiddlesbrough30198812616,7
ChampionshipMiddlesbrough34252040906,8
ChampionshipMillwall431500006,8
ChampionshipMillwall443947101907,1
ChampionshipWolverhampton Wanderers24132711406,7
ChampionshipWolverhampton Wanderers19144650507,0

Detaljer

Skud
5
Skud på mål
2 (40 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
170
Chanceskabende afl.
2
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
1 0

Om G. Saville

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).