L. Walsh
Luton · Midtbane

L. Walsh

L. Walsh har spillet 11 kampe i sæsonen 2026/27 for Luton og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 920 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe11
Mål0
Assists0
Rating7,1

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
10.10.26League OneWycombe1Luton4V6,290'––
3.10.26EFL TrophyColchester1Luton1U7,070'–––
19.9.26League OneLuton0Bradford1T7,590'–––
10.9.26League OneStevenage2Luton1T7,990'––
5.9.26League OneLuton1Leyton Orient1U6,261'–––
2.9.26League OneLuton2Stockport County0V6,990'–––
30.8.26League OneMansfield Town5Luton2T7,590'–––
27.8.26League CupChelsea2Luton0T6,690'–––
22.8.26League OneLuton2Notts County2U7,290'––
15.8.26League OneReading3Luton4V7,290'––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
League OneLuton869100407,1
EFL TrophyLuton17000007,0
League CupLuton215900007,1

Sæsonen 2024/25

TurneringKMinMAGRRat.
ChampionshipLuton26141801336,6
ChampionshipSwansea2056120306,7
ChampionshipSwansea733701006,7
ChampionshipHull City312200006,6
ChampionshipSwansea513400106,7
ChampionshipBristol City312400106,7
ChampionshipBristol City940700206,8
ChampionshipBristol City624800006,7
ChampionshipBirmingham315300106,8

Detaljer

Skud
1
Skud på mål
0 (0 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
650
Chanceskabende afl.
13
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
4 0

Om L. Walsh

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).