B. Celina
Al-Ettifaq · Midtbane

B. Celina

B. Celina har spillet 8 kampe i sæsonen 2026/27 for Al-Ettifaq og scoret 2 mål og lavet 0 assists på 448 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe8
Mål2
Assists0
Rating6,6

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
10.10.26Pro LeagueAl-Ettifaq1Al Khaleej Saihat1U8,290'1––
11.9.26Pro LeagueAl-Qadisiyah FC3Al-Ettifaq3U7,290'1––
8.9.26Pro LeagueAl-Ettifaq0Al-Faisaly FC0U6,364'–––
4.9.26Pro LeagueAbha0Al-Ettifaq1V6,389'–––
29.8.26Pro LeagueAl-Ettifaq0Al Diriyah3T6,172'–––
25.8.26Pro LeagueAl-Ettifaq2Al-Nassr3T6,322'–––
22.8.26Pro LeagueAl-Fateh0Al-Ettifaq1V6,310'–––
14.8.26Pro LeagueAl-Ettifaq4Al Riyadh2V6,111'–––
9.11.25AllsvenskanAIK Stockholm0Halmstads BK2T6,590'–––
2.11.25AllsvenskanIF Elfsborg0AIK Stockholm3V7,289'–1

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
Pro LeagueAl-Ettifaq844820006,6

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
AllsvenskanAIK Stockholm15117633307,1
AllsvenskanAIK Stockholm32251734507,1
AllsvenskanAIK Stockholm1299432107,3
AllsvenskanAIK stockholm973703206,9
ChampionshipStoke City626800006,6
ChampionshipSwansea44200006,5
ChampionshipSwansea32245523206,8
ChampionshipSwansea38296956107,0
ChampionshipIpswich35210370306,8
Premier LeagueManchester City11301007,2

Detaljer

Skud
12
Skud på mål
7 (58 %)
Minutter pr. mål
224
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
184
Chanceskabende afl.
8
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om B. Celina

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).