L. Cullen
Leicester · Angreb

L. Cullen

Landshold: Wales

L. Cullen har spillet 12 kampe i sæsonen 2026/27 for Leicester og scoret 2 mål og lavet 0 assists på 636 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe12
Mål2
Assists0
Rating6,6

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
17.10.26League OneLeicester2Doncaster1V6,511'–––
10.10.26League OneLeicester1Peterborough3T6,045'–––
4.10.26UEFA Nations LeagueWales0Danmark1T6,476'––
1.10.26UEFA Nations LeagueWales2Norge1V6,576'–––
19.9.26League OneBarnsley1Leicester1U7,062'1––
12.9.26League OneStockport County3Leicester4V7,386'1––
1.9.26League OneLeicester2Plymouth0V6,638'–––
29.8.26League OneMilton Keynes Dons0Leicester0U6,68'––
25.8.26League CupIpswich3Leicester1T6,529'–––
22.8.26League OneLeicester1Burton Albion2T6,034'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
League OneLeicester836820106,6
UEFA Nations LeagueWales215200106,4
League CupLeicester211600006,5

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
ChampionshipSwansea40173050506,6
ChampionshipSwansea423017113806,9
ChampionshipSwansea452397751016,8
ChampionshipSwansea29123481006,8
ChampionshipSwansea1243601006,6
ChampionshipSwansea1965220006,7
ChampionshipSwansea21200006,5

Detaljer

Skud
8
Skud på mål
5 (63 %)
Minutter pr. mål
318
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
204
Chanceskabende afl.
2
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
2 0

Om L. Cullen

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).