M. Fox
Wigan · Forsvar

M. Fox

M. Fox har spillet 7 kampe i sæsonen 2026/27 for Wigan og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 513 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe7
Mål0
Assists0
Rating6,6

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
22.9.26EFL TrophyWigan3Blackpool2V6,318'–––
19.9.26League OneWigan0Wycombe1T6,590'–––
12.9.26League OneSheffield Wednesday0Wigan0U6,990'–––
5.9.26League OneWigan0Stockport County4T6,290'–––
2.9.26League OneWigan3Milton Keynes Dons1V7,390'–––
18.8.26EFL TrophyWigan3Aston Villa U212V6,345'–––
15.8.26League OneCambridge United3Wigan2T6,690'–––
3.5.25ChampionshipSunderland0Queens Park Rangers1V6,628'–––
26.4.25ChampionshipQueens Park Rangers0Burnley5T6,310'–––
21.4.25ChampionshipQueens Park Rangers1Swansea2T6,790'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
EFL TrophyWigan26300006,3
League OneWigan545000006,7

Sæsonen 2024/25

TurneringKMinMAGRRat.
ChampionshipQueens Park Rangers26133310306,8
ChampionshipQueens Park Rangers20116410106,8
ChampionshipStoke City40327003207,0
ChampionshipStoke City1070800116,6
ChampionshipStoke City20173803206,9
ChampionshipSheffield Wednesday27212921306,9
ChampionshipSheffield Wednesday25188703306,7
ChampionshipSheffield Wednesday28220401416,7
ChampionshipSheffield Wednesday1079110006,8
ChampionshipCharlton37306602906,6

Detaljer

Skud
5
Skud på mål
0 (0 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
355
Chanceskabende afl.
3
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om M. Fox

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).