A. Browne
Sunderland U21 · Midtbane

A. Browne

Landshold: Irland

A. Browne har spillet 2 kampe i sæsonen 2026/27 for Sunderland U21 og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 101 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe2
Mål0
Assists0
Rating6,5

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
6.10.26EFL TrophySheffield Wednesday2Sunderland U210T6,490'–––
8.9.26League CupSunderland1Hull City0V6,611'–––
23.5.26ChampionshipHull City1Middlesbrough0T6,689'–––
12.5.26ChampionshipSouthampton2Middlesbrough1T6,947'–––
9.5.26ChampionshipMiddlesbrough0Southampton0U6,322'–––
2.5.26ChampionshipWrexham A.F.C.2Middlesbrough2U6,245'–––
22.4.26ChampionshipMiddlesbrough1Sheffield Wednesday0V6,990'–––
19.4.26ChampionshipIpswich2Middlesbrough2U7,390'–1–
11.4.26ChampionshipMiddlesbrough0Portsmouth1T7,790'–––
6.4.26ChampionshipSwansea2Middlesbrough2U6,590'––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
EFL TrophySunderland U2119000006,4
League CupSunderland11100006,6

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
ChampionshipMiddlesbrough41265143206,8
FriendliesIrland11500006,3
ChampionshipSunderland23121510106,7
ChampionshipPreston41316344707,1
ChampionshipPreston36264712506,9
ChampionshipPreston39321445616,9
ChampionshipPreston43359542616,8
ChampionshipPreston38284842306,8
ChampionshipPreston383168125406,9
ChampionshipPreston44338771616,8
ChampionshipPreston31193800606,8
ChampionshipPreston23170921106,8

Detaljer

Skud
3
Skud på mål
0 (0 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
56
Chanceskabende afl.
1
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om A. Browne

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).