J. Buckley
Al Kholood · Midtbane

J. Buckley

J. Buckley har spillet 7 kampe i sæsonen 2026/27 for Al Kholood og scoret 0 mål og lavet 1 assist på 610 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe7
Mål0
Assists1
Rating6,8

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
9.10.26Pro LeagueAl Kholood0Al-Qadisiyah FC5T6,290'–––
13.9.26Pro LeagueAl Riyadh2Al Kholood0T6,970'––
3.9.26Pro LeagueAl-Fayha2Al Kholood2U7,090'–––
29.8.26Pro LeagueAl Kholood3Al-Ahli Jeddah1V6,590'–––
26.8.26Pro LeagueAl Diriyah1Al Kholood1U6,390'–––
22.8.26Pro LeagueAl Kholood3Al Taawon2V7,990'–1–
15.8.26Pro LeagueAl-Ittihad FC1Al Kholood1U6,990'–––
18.4.25ChampionshipBlackburn4Millwall1V6,311'–––
4.4.25ChampionshipBlackburn0Middlesbrough2T7,590'––
29.3.25ChampionshipPortsmouth1Blackburn0T6,918'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
Pro LeagueAl Kholood761001106,8

Sæsonen 2024/25

TurneringKMinMAGRRat.
ChampionshipBlackburn2385700506,9
ChampionshipBlackburn1150001106,9
ChampionshipSheffield Wednesday1347300006,7
ChampionshipBlackburn21146601516,8
ChampionshipBlackburn423153371306,9
ChampionshipBlackburn32109511106,7
ChampionshipBlackburn1754120316,7
ChampionshipBlackburn24700006,8

Detaljer

Skud
4
Skud på mål
0 (0 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
272
Chanceskabende afl.
22
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
1 0

Om J. Buckley

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).