B. Mitchell
Sheffield Wednesday · Midtbane

B. Mitchell

B. Mitchell har spillet 10 kampe i sæsonen 2026/27 for Sheffield Wednesday og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 651 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe10
Mål0
Assists0
Rating6,8

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
17.10.26League OneSheffield Wednesday5AFC Wimbledon0V7,229'–––
10.10.26League OneHuddersfield2Sheffield Wednesday2U6,269'–––
6.10.26EFL TrophySheffield Wednesday2Sunderland U210V7,045'–––
19.9.26League OneSheffield Wednesday0Stockport County0U7,390'–––
12.9.26League OneSheffield Wednesday0Wigan0U7,290'–––
5.9.26League OnePeterborough1Sheffield Wednesday2V6,933'–––
1.9.26League OneWycombe1Sheffield Wednesday2V6,690'–––
29.8.26League OneSheffield Wednesday7Bromley2V6,669'–––
25.8.26League CupSheffield Wednesday0Wolverhampton Wanderers2T6,967'–––
20.8.26League OneSheffield Wednesday0Bradford1T6,369'––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
League OneSheffield Wednesday853900106,8
EFL TrophySheffield Wednesday14500007,0
League CupSheffield Wednesday16700006,9

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
ChampionshipMillwall29210401606,9
ChampionshipMillwall1988700106,8
ChampionshipMillwall34223302406,8
ChampionshipMillwall36300801406,8
ChampionshipMillwall42316400506,8
ChampionshipMillwall2197610206,6
ChampionshipMillwall220000–
ChampionshipMillwall11200006,3

Detaljer

Skud
2
Skud på mål
0 (0 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
484
Chanceskabende afl.
7
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
1 0

Om B. Mitchell

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).