H. Cornick
AFC Wimbledon · Angreb

H. Cornick

H. Cornick har spillet 2 kampe i sæsonen 2026/27 for AFC Wimbledon og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 62 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe2
Mål0
Assists0
Rating6,4

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
17.10.26League OneSheffield Wednesday5AFC Wimbledon0T6,317'–––
6.10.26EFL TrophyAFC Wimbledon0Barnet0U6,545'–––
30.8.25ChampionshipBristol City4Hull City2V6,710'–––
12.5.25ChampionshipSheffield United3Bristol City0T6,510'––
8.3.25ChampionshipBristol City1Hull City1U6,511'–––
4.3.25ChampionshipMillwall0Bristol City2V6,921'1––
9.2.25ChampionshipBristol City0Swansea1T6,310'–––
4.5.24ChampionshipStoke City4Bristol City0T6,233'–––
20.4.24ChampionshipNorwich1Bristol City1U6,59'–––
10.4.24ChampionshipBristol City5Blackburn0V7,219'–1–

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
League OneAFC Wimbledon11700006,3
EFL TrophyAFC Wimbledon14500006,5

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
ChampionshipBristol City11000006,7
ChampionshipBristol City45210106,5
ChampionshipBristol City39108221106,6
ChampionshipBristol City1777611206,5
ChampionshipLuton1973913106,7
ChampionshipLuton402557124406,9
ChampionshipLuton46296017206,7
ChampionshipLuton39272093106,7

Detaljer

Skud
1
Skud på mål
0 (0 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
16
Chanceskabende afl.
1
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om H. Cornick

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).