C. Chaplin
Leicester · Angreb

C. Chaplin

C. Chaplin har spillet 3 kampe i sæsonen 2026/27 for Leicester og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 116 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe3
Mål0
Assists0
Rating6,5

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
17.10.26League OneLeicester2Doncaster1V6,619'–––
29.8.26League OneMilton Keynes Dons0Leicester0U6,236'–––
25.8.26League CupIpswich3Leicester1T6,761'–––
2.5.26ChampionshipPortsmouth1Birmingham1U7,369'–––
21.4.26ChampionshipCoventry5Portsmouth1T6,377'–––
18.4.26ChampionshipPortsmouth1Leicester0V6,777'–––
11.4.26ChampionshipMiddlesbrough0Portsmouth1V7,290'1––
6.4.26ChampionshipPortsmouth2Oxford United2U6,721'–––
3.4.26ChampionshipNorwich1Portsmouth1U6,978'–––
21.3.26ChampionshipQueens Park Rangers6Portsmouth1T6,930'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
League OneLeicester25500006,4
League CupLeicester16100006,7

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
ChampionshipPortsmouth36223723206,7
ChampionshipIpswich413500106,4
Premier LeagueIpswich2286911206,7
ChampionshipIpswich443369138707,2
ChampionshipBarnsley40260743206,8
ChampionshipBarnsley382849114506,9

Detaljer

Skud
1
Skud på mål
1 (100 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
44
Chanceskabende afl.
1
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om C. Chaplin

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).