N. Weißhaupt
SV Darmstadt 98 · Midtbane

N. Weißhaupt

N. Weißhaupt har spillet 1 kamp i sæsonen 2026/27 for SV Darmstadt 98 og scoret 1 mål og lavet 0 assists på 89 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe1
Mål1
Assists0
Rating7,7

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
10.10.262. BundesligaSV Darmstadt 983FC Energie Cottbus1V7,789'1–
28.2.262. BundesligaArminia Bielefeld0Hannover 961V6,525'––
22.2.262. BundesligaHannover 960Dynamo Dresden0U6,513'–––
14.2.262. BundesligaHertha BSC2Hannover 963V7,721'1––
30.1.262. Bundesliga1. FC Magdeburg1Hannover 962V6,345'–––
24.1.262. BundesligaHannover 962Fortuna Düsseldorf1V6,310'–––
18.1.262. Bundesliga1. FC Kaiserslautern3Hannover 961T6,645'–––
17.5.25BundesligaFC St. Pauli0VfL Bochum2T6,645'–––
11.5.25BundesligaEintracht Frankfurt2FC St. Pauli2U6,614'–––
3.5.25BundesligaFC St. Pauli0VfB Stuttgart1T6,263'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
2. BundesligaSV Darmstadt 9818910107,7

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
2. BundesligaHannover 96615910106,6
BundesligaFC St. Pauli19116810006,9
BundesligaSC Freiburg37800006,7
BundesligaSC Freiburg2478612106,7
BundesligaSC Freiburg1844501006,7
BundesligaSC Freiburg1011300006,5

Detaljer

Skud
2
Skud på mål
2 (100 %)
Minutter pr. mål
89
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
21
Chanceskabende afl.
2
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
1 0

Om N. Weißhaupt

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).