J. Müller
VfL Osnabrück · Forsvar

J. Müller

J. Müller har spillet 1 kamp i sæsonen 2026/27 for VfL Osnabrück og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 90 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe1
Mål0
Assists0
Rating6,9

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
10.10.262. BundesligaVfL Osnabrück1Dynamo Dresden1U6,990'–––
3.5.263. LigaSV Wehen2VfL Osnabrück3V6,690'–––
25.4.263. LigaVfL Osnabrück2Verl1V6,990'–––
18.4.263. LigaFC Ingolstadt 040VfL Osnabrück1V7,090'–––
12.4.263. LigaVfL Osnabrück1FC Energie Cottbus0V7,390'–––
7.4.263. LigaMSV Duisburg1VfL Osnabrück0T6,990'–––
4.4.263. LigaVfL Osnabrück4FC Schweinfurt 050V7,390'–––
22.3.263. LigaHoffenheim II0VfL Osnabrück1V6,990'–––
14.3.263. LigaVfL Osnabrück4SV Waldhof Mannheim1V6,990'–––
7.3.263. LigaSSV Jahn Regensburg0VfL Osnabrück2V6,690'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
2. BundesligaVfL Osnabrück19000006,9

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
3. LigaVfL Osnabrück27242610407,0
3. LigaVfL Osnabrück971410106,9
BundesligaSV Darmstadt 9816113300506,6
2. BundesligaSV Darmstadt 9827205520406,9
2. BundesligaSV Darmstadt 981566700406,6
2. BundesligaDynamo Dresden24166000916,7
2. BundesligaDynamo Dresden17136210206,7
2. BundesligaDynamo Dresden25174503506,7
2. BundesligaDynamo Dresden22170421407,0

Detaljer

Skud
0
Skud på mål
0 (–)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
72
Chanceskabende afl.
0
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om J. Müller

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).