Philipp Förster
Karlsruher SC · Midtbane

Philipp Förster

Philipp Förster har spillet 27 kampe i sæsonen 2025/26 for Karlsruher SC og scoret 0 mål og lavet 3 assists på 1.660 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe27
Mål0
Assists3
Rating6,6

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
17.5.262. BundesligaKarlsruher SC1VfL Bochum2T6,990'–––
8.5.262. BundesligaSC Paderborn 072Karlsruher SC2U6,984'–1
3.5.262. BundesligaKarlsruher SC2SV Darmstadt 981V7,377'––
25.4.262. BundesligaKarlsruher SC1Hannover 963T6,380'–––
17.4.262. BundesligaSV Elversberg3Karlsruher SC0T6,390'–––
10.4.262. BundesligaKarlsruher SC4Arminia Bielefeld1V6,731'–––
5.4.262. BundesligaFC Schalke 041Karlsruher SC0T6,513'–––
20.3.262. BundesligaKarlsruher SC3SpVgg Greuther Fürth1V6,563'–––
8.3.262. BundesligaKarlsruher SC3Dynamo Dresden3U7,045'–––
1.3.262. Bundesliga1. FC Magdeburg1Karlsruher SC3V6,514'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
2. BundesligaKarlsruher SC27166003406,6

Sæsonen 2024/25

TurneringKMinMAGRRat.
2. BundesligaSV Darmstadt 9822146741607,0
BundesligaVfL Bochum1339500106,7
BundesligaVfL Bochum25131137406,9
BundesligaVfB Stuttgart2097621406,7
BundesligaVfB Stuttgart25151931406,8
2. BundesligaVfB Stuttgart26203733506,9
2. BundesligaSV Sandhausen545011206,9
2. BundesligaSV Sandhausen292389531106,9
2. BundesligaSV Sandhausen28173532407,0

Detaljer

Skud
9
Skud på mål
3 (33 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
798
Chanceskabende afl.
19
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
4 0

Om Philipp Förster

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).