M. Richter
SV Darmstadt 98 · Midtbane

M. Richter

M. Richter har spillet 1 kamp i sæsonen 2026/27 for SV Darmstadt 98 og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 74 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe1
Mål0
Assists0
Rating6,3

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
10.10.262. BundesligaSV Darmstadt 983FC Energie Cottbus1V6,374'–––
17.5.262. BundesligaSV Darmstadt 980SC Paderborn 072T7,290'–––
10.5.262. BundesligaPreußen Münster1SV Darmstadt 981U6,390'–––
3.5.262. BundesligaKarlsruher SC2SV Darmstadt 981T6,687'––
25.4.262. BundesligaSV Darmstadt 983SV Elversberg3U6,790'––
19.4.262. BundesligaSpVgg Greuther Fürth3SV Darmstadt 982T7,389'–––
11.4.262. BundesligaSV Darmstadt 980Hannover 962T7,527'–––
4.4.262. BundesligaArminia Bielefeld2SV Darmstadt 981T6,373'–––
21.3.262. BundesligaSV Darmstadt 981FC Schalke 041U6,683'–––
13.3.262. Bundesliga1. FC Magdeburg1SV Darmstadt 981U6,078'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
2. BundesligaSV Darmstadt 9817400006,3

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
2. BundesligaSV Darmstadt 9830222429807,0
2. BundesligaHamburger SV27119312206,8
BundesligaFSV Mainz 052071710306,8
2. BundesligaHertha BSC324900107,0
BundesligaHertha BSC29184265806,8
BundesligaHertha BSC31173051606,8
BundesligaFC Augsburg29142431416,6
BundesligaFC Augsburg31229443206,4
BundesligaFC Augsburg25143046406,9
BundesligaFC Augsburg1259810006,8

Detaljer

Skud
5
Skud på mål
1 (20 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
20
Chanceskabende afl.
0
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om M. Richter

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).