Lukas Klünter
SV Waldhof Mannheim · Forsvar

Lukas Klünter

Lukas Klünter har spillet 21 kampe i sæsonen 2025/26 for SV Waldhof Mannheim og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 1.774 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe21
Mål0
Assists0
Rating6,8

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
25.4.263. LigaSV Waldhof Mannheim2FC Schweinfurt 052U6,990'–––
21.3.263. LigaSV Waldhof Mannheim2Erzgebirge Aue1V7,290'–––
14.3.263. LigaVfL Osnabrück4SV Waldhof Mannheim1T6,790'––
8.3.263. LigaSV Waldhof Mannheim3Havelse1V6,990'–––
4.3.263. LigaRot-Weiss Essen1SV Waldhof Mannheim0T6,990'––
1.3.263. LigaSV Waldhof Mannheim2Alemannia Aachen1V7,090'–––
15.2.263. LigaFC Energie Cottbus1SV Waldhof Mannheim1U6,590'––
6.2.263. LigaSV Waldhof Mannheim2SSV Ulm 18461V6,746'––
31.1.263. LigaFC Viktoria Köln1SV Waldhof Mannheim3V7,290'–––
25.1.263. LigaSV Waldhof Mannheim0FC Hansa Rostock4T6,290'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
3. LigaSV Waldhof Mannheim21177400506,8

Sæsonen 2024/25

TurneringKMinMAGRRat.
3. LigaSV Waldhof Mannheim22195903307,1
3. LigaSV Waldhof Mannheim872000206,9
2. BundesligaArminia Bielefeld23181301516,7
BundesligaHertha BSC519200106,5
BundesligaHertha BSC1199000006,6
BundesligaHertha BSC23187602506,6
BundesligaHertha BSC1059300316,6
Bundesliga1. FC Köln19133610606,5
Bundesliga1. FC Köln872011407,1
Bundesliga1. FC Köln11400006,1

Detaljer

Skud
7
Skud på mål
3 (43 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
776
Chanceskabende afl.
7
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
5 0

Om Lukas Klünter

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).