K. Casteels
Al-Qadisiyah FC · Målmand

K. Casteels

K. Casteels har spillet 7 kampe i sæsonen 2026/27 for Al-Qadisiyah FC og lavet 19 redninger på 630 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe7
Redninger19
Mål imod6
Rating7,4

Kampe

DatoKampRes.RatingMinRedn.Ass.Kort
9.10.26Pro LeagueAl Kholood0Al-Qadisiyah FC5V8,590'4––
14.9.26AFC Champions League EliteAl-Qadisiyah FC2Al-Wasl FC1V7,090'3––
11.9.26Pro LeagueAl-Qadisiyah FC3Al-Ettifaq3U5,990'1––
8.9.26Pro LeagueAl-Qadisiyah FC3Al-Ahli Jeddah2V7,390'3––
3.9.26Pro LeagueAl Diriyah0Al-Qadisiyah FC2V7,290'2––
30.8.26Pro LeagueAl-Qadisiyah FC3Al-Faisaly FC1V6,990'1––
24.8.26Pro LeagueNEOM0Al-Qadisiyah FC2V8,990'5––
18.5.24BundesligaVfL Wolfsburg1FSV Mainz 053T5,990'3––
12.5.24BundesligaFC Bayern München2VfL Wolfsburg0T6,290'1––
4.5.24BundesligaVfL Wolfsburg3SV Darmstadt 980V7,590'1––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMIRGRRat.
Pro LeagueAl-Qadisiyah FC6540616007,4
AFC Champions League EliteAl-Qadisiyah FC19003007,0

Sæsonen 2023/24

TurneringKMinMIRGRRat.
BundesligaVfL Wolfsburg2522503978207,0
BundesligaVfL Wolfsburg34306048103007,0
BundesligaVfL Wolfsburg2825204078106,9
BundesligaVfL Wolfsburg3228803376007,0
BundesligaVfL Wolfsburg2623543868106,8
BundesligaVfL Wolfsburg2622954080006,9
BundesligaVfL Wolfsburg34306048109106,9
BundesligaVfL Wolfsburg2018003064306,8
BundesligaVfL Wolfsburg1311701038107,0

Detaljer

Redninger
19
Mål imod
6
Mål imod pr. kamp
0,86
Afleveringer
235
Kort
0 0

Om K. Casteels

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).