I. Gueye
Al Diriyah · Midtbane

I. Gueye

Landshold: Senegal

I. Gueye har spillet 7 kampe i sæsonen 2026/27 for Al Diriyah og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 615 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe7
Mål0
Assists0
Rating7,0

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
9.10.26Pro LeagueAl-Nassr3Al Diriyah0T6,484'–––
13.9.26Pro LeagueAl Diriyah0Abha0U7,387'–––
9.9.26Pro LeagueAl-Fateh1Al Diriyah2V7,790'–––
3.9.26Pro LeagueAl Diriyah0Al-Qadisiyah FC2T6,684'––
29.8.26Pro LeagueAl-Ettifaq0Al Diriyah3V6,990'–––
26.8.26Pro LeagueAl Diriyah1Al Kholood1U7,290'–––
21.8.26Pro LeagueAl-Hazm0Al Diriyah1V7,190'–––
25.4.26Premier LeagueWest Ham2Everton1T6,386'–––
19.4.26Premier LeagueEverton1Liverpool2T6,990'–––
11.4.26Premier LeagueBrentford2Everton2U6,974'–1–

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
Pro LeagueAl Diriyah761500107,0

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
Premier LeagueEverton25210123116,8
FriendliesSenegal19000007,2
Premier LeagueEverton37307203907,0
Premier LeagueEverton25189240807,1
Premier LeagueEverton33259201706,9
Premier LeagueEverton33282502607,1
Premier LeagueEverton33275721817,0
Premier LeagueEverton332685111107,3
Premier LeagueAston Villa353075011007,3

Detaljer

Skud
2
Skud på mål
0 (0 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
318
Chanceskabende afl.
3
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
1 0

Om I. Gueye

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).