Ludovit Reis
SV Werder Bremen · Midtbane

Ludovit Reis

Ludovit Reis har spillet 2 kampe i sæsonen 2026/27 for SV Werder Bremen og scoret 2 mål og lavet 0 assists på 180 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe2
Mål2
Assists0
Rating8,0

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
9.10.26BundesligaBorussia Dortmund2SV Werder Bremen2U7,990'1––
22.8.26DFB PokalLüneburger SK Hansa0SV Werder Bremen3V8,090'1––
18.5.252. BundesligaSpVgg Greuther Fürth3Hamburger SV2T6,990'–––
10.5.252. BundesligaHamburger SV6SSV Ulm 18461V7,290'1––
3.5.252. BundesligaSV Darmstadt 980Hamburger SV4V7,390'1––
27.4.252. BundesligaHamburger SV1Karlsruher SC2T7,690'–––
19.4.252. BundesligaFC Schalke 042Hamburger SV2U7,390'–––
5.4.252. Bundesliga1. FC Nürnberg0Hamburger SV3V7,790'–1
28.3.252. BundesligaHamburger SV0SV Elversberg0U7,270'–––
14.3.252. Bundesliga1. FC Magdeburg0Hamburger SV3V7,690'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
BundesligaSV Werder Bremen19010007,9
DFB PokalSV Werder Bremen19010008,0

Sæsonen 2024/25

TurneringKMinMAGRRat.
2. BundesligaHamburger SV26163322506,9
2. BundesligaHamburger SV24179522407,1
BundesligaHamburger SV215000106,8
2. BundesligaHamburger SV33285495507,0
BundesligaHamburger SV219010007,3
2. BundesligaHamburger SV32224152507,0
2. BundesligaVfL Osnabrück29210411706,8

Detaljer

Skud
4
Skud på mål
2 (50 %)
Minutter pr. mål
90
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
113
Chanceskabende afl.
1
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om Ludovit Reis

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).