Galeno
Al-Ahli Jeddah · Midtbane

Galeno

Galeno har spillet 6 kampe i sæsonen 2026/27 for Al-Ahli Jeddah og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 414 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe6
Mål0
Assists0
Rating6,6

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
9.10.26Pro LeagueAl-Fateh0Al-Ahli Jeddah4V6,562'–––
11.9.26Pro LeagueAl-Ahli Jeddah3Al-Hazm1V6,569'–––
8.9.26Pro LeagueAl-Qadisiyah FC3Al-Ahli Jeddah2T6,360'–––
4.9.26Pro LeagueAl-Ahli Jeddah5Al Riyadh0V6,475'–––
1.9.26Pro LeagueAl-Hilal Saudi FC3Al-Ahli Jeddah0T6,482'–––
22.8.26Pro LeagueAl-Ahli Jeddah4Abha0V7,666'–––
26.1.25Liga PortugalFC Porto1Santa Clara1U6,290'––
19.1.25Liga PortugalGil Vicente3FC Porto1T6,745'–––
12.1.25Liga PortugalNacional2FC Porto0T6,690'–––
28.12.24Liga PortugalFC Porto4Boavista0V6,968'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
Pro LeagueAl-Ahli Jeddah641400006,6

Sæsonen 2024/25

TurneringKMinMAGRRat.
Liga PortugalFC Porto18144980407,4
Liga PortugalFC Porto31224297507,4
Liga PortugalFC Porto31199983407,3
Liga PortugalFC Porto1230310106,8
Liga PortugalSC Braga1495633207,2
Liga PortugalSC Braga35255543407,1
Liga PortugalSC Braga25145154607,0
Liga PortugalRio Ave27213055607,0
Liga PortugalPortimonense720601006,7
Liga PortugalFC Porto22400006,7

Detaljer

Skud
13
Skud på mål
4 (31 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
120
Chanceskabende afl.
5
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om Galeno

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).