M. Lowe
Sheffield Wednesday · Forsvar

M. Lowe

M. Lowe har spillet 5 kampe i sæsonen 2026/27 for Sheffield Wednesday og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 313 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe5
Mål0
Assists0
Rating7,0

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
17.10.26League OneSheffield Wednesday5AFC Wimbledon0V7,016'–––
25.8.26League CupSheffield Wednesday0Wolverhampton Wanderers2T6,920'–––
20.8.26League OneSheffield Wednesday0Bradford1T7,290'–––
15.8.26League OneLeyton Orient1Sheffield Wednesday2V6,990'–––
8.8.26League CupSheffield Wednesday1Bolton0V7,297'–––
2.5.26ChampionshipSheffield Wednesday2West Bromwich Albion1V6,790'––
25.4.26ChampionshipOxford United4Sheffield Wednesday1T6,089'–––
22.4.26ChampionshipMiddlesbrough1Sheffield Wednesday0T6,290'––
18.4.26ChampionshipSheffield Wednesday1Charlton1U7,590'–––
11.4.26ChampionshipCoventry0Sheffield Wednesday0U7,290'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
League OneSheffield Wednesday319600007,0
League CupSheffield Wednesday211700007,1

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
ChampionshipSheffield Wednesday28239901406,6
ChampionshipSheffield Wednesday34269400206,8
Premier LeagueSheffield United1050801106,5
ChampionshipSheffield United26200815507,0
ChampionshipNottingham Forest21163914207,0
Premier LeagueSheffield United855100106,7
ChampionshipDerby425700006,8
ChampionshipDerby25202701116,8
ChampionshipDerby327000206,5
ChampionshipDerby971700107,0

Detaljer

Skud
1
Skud på mål
0 (0 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
159
Chanceskabende afl.
3
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om M. Lowe

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).