Thomas Lemar
Elche · Midtbane

Thomas Lemar

Thomas Lemar har spillet 1 kamp i sæsonen 2026/27 for Elche og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 87 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe1
Mål0
Assists0
Rating7,2

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
11.10.26La LigaElche0Celta Vigo0U7,287'–––
23.5.26La LigaGirona1Elche1U7,213'––
14.5.26La LigaGirona1Real Sociedad1U6,933'–––
11.5.26La LigaRayo Vallecano1Girona1U6,360'–––
1.5.26La LigaGirona0Mallorca1T6,916'––
25.4.26La LigaValencia CF2Girona1T7,061'–––
21.4.26La LigaGirona2Real Betis3T6,914'–––
10.4.26La LigaReal Madrid1Girona1U7,270'1––
6.4.26La LigaGirona1Villarreal0V6,716'–––
21.3.26La LigaOsasuna1Girona0T6,711'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
La LigaElche18700007,2

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
La LigaGirona27127331406,7
La LigaAtlético Madrid58700006,6
La LigaAtlético Madrid316700006,7
La LigaAtlético Madrid27126313106,8
La LigaAtlético Madrid24145145206,9
La LigaAtlético Madrid29141513407,0
La LigaAtlético Madrid2090800206,6
La LigaAtlético Madrid31182733406,9

Detaljer

Skud
2
Skud på mål
0 (0 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
64
Chanceskabende afl.
1
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om Thomas Lemar

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).