D. Dakonam
Getafe · Forsvar

D. Dakonam

D. Dakonam har spillet 3 kampe i sæsonen 2026/27 for Getafe og scoret 0 mål og lavet 0 assists på 270 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe3
Mål0
Assists0
Rating6,3

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
10.10.26La LigaFC Barcelona3Getafe0T6,190'–––
27.8.26UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan2Getafe1T6,390'–––
20.8.26UEFA Europa Conference LeagueGetafe3FK Partizan1V6,590'–––
17.5.26La LigaElche1Getafe0T5,239'––
13.5.26La LigaGetafe3Mallorca1V6,671'–––
10.5.26La LigaOviedo0Getafe0U6,990'–––
25.4.26La LigaGetafe0FC Barcelona2T5,976'––
22.4.26La LigaReal Sociedad0Getafe1V6,990'–––
13.4.26La LigaLevante1Getafe0T6,787'––
5.4.26La LigaGetafe2Athletic Club0V6,982'––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
La LigaGetafe19000006,1
UEFA Europa Conference LeagueGetafe218000006,4

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
La LigaGetafe342585001026,6
La LigaGetafe312553001016,7
La LigaGetafe332490001416,7
La LigaGetafe332847011016,7
La LigaGetafe353117011116,8
La LigaGetafe40348501826,9
La LigaGetafe28253300506,7
La LigaGetafe342980001326,8
La LigaGetafe36323910907,0

Detaljer

Skud
0
Skud på mål
0 (–)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
76
Chanceskabende afl.
0
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om D. Dakonam

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).