Adrià Pedrosa
Elche · Forsvar

Adrià Pedrosa

Adrià Pedrosa har spillet 27 kampe i sæsonen 2025/26 for Elche og scoret 1 mål og lavet 1 assist på 1.092 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe27
Mål1
Assists1
Rating6,5

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
23.5.26La LigaGirona1Elche1U6,915'–––
17.5.26La LigaElche1Getafe0V6,624'–––
12.5.26La LigaReal Betis2Elche1T6,79'–––
3.5.26La LigaCelta Vigo3Elche1T6,369'–––
26.4.26La LigaOviedo1Elche2V6,382'–––
11.4.26La LigaElche1Valencia CF0V6,918'–––
3.4.26La LigaRayo Vallecano1Elche0T6,345'–––
21.3.26La LigaElche2Mallorca1V–1'–––
14.3.26La LigaReal Madrid4Elche1T5,967'–––
1.3.26La LigaElche2Espanyol2U6,914'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
La LigaElche26107911406,5
La LigaSevilla FC11300006,9

Sæsonen 2024/25

TurneringKMinMAGRRat.
La LigaSevilla FC31230311706,8
La LigaSevilla FC31177014106,9
La LigaEspanyol723300006,6
La LigaEspanyol31272311806,7
La LigaEspanyol27300006,5
La LigaEspanyol18103110306,6
La LigaEspanyol1276510106,7

Detaljer

Skud
7
Skud på mål
3 (43 %)
Minutter pr. mål
1092
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
421
Chanceskabende afl.
23
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
4 0

Om Adrià Pedrosa

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).