G. Escalante
D. La Serena · Midtbane

G. Escalante

G. Escalante har spillet 8 kampe i sæsonen 2026/27 for D. La Serena og scoret 0 mål og lavet 1 assist på 568 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe8
Mål0
Assists1
Rating6,9

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
11.10.26Primera DivisiónEverton de Vina3D. La Serena2T5,536'–––
13.9.26Primera DivisiónD. La Serena0Universidad de Chile3T7,290'–––
6.9.26Primera DivisiónD. La Serena2Nublense1V7,290'–1–
1.9.26Primera DivisiónUnion La Calera0D. La Serena1V6,723'––
23.8.26Primera DivisiónD. La Serena3Cobresal3U7,269'–––
8.8.26Primera DivisiónCoquimbo Unido1D. La Serena1U7,290'––
2.8.26Primera DivisiónD. La Serena1O'Higgins2T6,980'–––
26.7.26Primera DivisiónU. Catolica3D. La Serena3U7,090'–––
13.6.26Primera DivisiónA. Italiano1D. La Serena1U7,790'1––
30.5.26Primera DivisiónD. La Serena2Colo Colo4T6,089'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
Primera DivisiónD. La Serena856801206,9

Sæsonen 2025/26

TurneringKMinMAGRRat.
Primera DivisiónD. La Serena12107820407,1
La LigaCadiz25170112216,6
La LigaCadiz14112641407,0
La LigaDeportivo Alavés17130650816,9
La LigaEibar23167801916,7
La LigaEibar31176741606,7
La LigaEibar28156110306,8
La LigaEibar302020211016,7
La LigaEibar332763311406,9

Detaljer

Skud
6
Skud på mål
1 (17 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
349
Chanceskabende afl.
10
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
2 0

Om G. Escalante

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).