K. Coman
Al-Nassr · Midtbane

K. Coman

K. Coman har spillet 6 kampe i sæsonen 2026/27 for Al-Nassr og scoret 1 mål og lavet 0 assists på 449 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe6
Mål1
Assists0
Rating6,8

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
9.10.26Pro LeagueAl-Nassr3Al Diriyah0V8,278'1––
5.9.26Pro LeagueAl-Ittihad FC2Al-Nassr1T6,360'–––
28.8.26Pro LeagueAl-Nassr2Al Taawon1V6,287'–––
25.8.26Pro LeagueAl-Ettifaq2Al-Nassr3V6,268'–––
21.8.26Pro LeagueAl Riyadh0Al-Nassr4V7,190'–––
15.8.26Pro LeagueAl-Nassr3Al-Fateh0V6,966'–––
17.5.25Bundesliga1899 Hoffenheim0FC Bayern München4V7,561'–––
10.5.25BundesligaFC Bayern München2Borussia Mönchengladbach0V7,363'–––
3.5.25BundesligaRB Leipzig3FC Bayern München3U6,229'–––
26.4.25BundesligaFC Bayern München3FSV Mainz 050V6,718'–––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
Pro LeagueAl-Nassr644910006,8

Sæsonen 2024/25

TurneringKMinMAGRRat.
BundesligaFC Bayern München28128354007,1
BundesligaFC Bayern München17112333107,3
BundesligaFC Bayern München24141985217,3
BundesligaFC Bayern München21136863117,0
BundesligaFC Bayern München291764510107,1
BundesligaFC Bayern München24151143207,0
BundesligaFC Bayern München20130262207,1
BundesligaFC Bayern München21114733007,1
BundesligaFC Bayern München1991421106,8
BundesligaFC Bayern München23168846007,1

Detaljer

Skud
7
Skud på mål
3 (43 %)
Minutter pr. mål
449
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
163
Chanceskabende afl.
6
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
0 0

Om K. Coman

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).