Nacho
Al-Qadisiyah FC · Forsvar

Nacho

Nacho har spillet 9 kampe i sæsonen 2026/27 for Al-Qadisiyah FC og scoret 0 mål og lavet 1 assist på 789 minutter.

Opdateret

Tallene er fra de kampe, vi har spillerens tal fra. Den fulde profil med klubskifter og trofæer kommer senere.

Kampe9
Mål0
Assists1
Rating7,0

Kampe

DatoKampRes.RatingMinMålAss.Kort
9.10.26Pro LeagueAl Kholood0Al-Qadisiyah FC5V6,969'–––
14.9.26AFC Champions League EliteAl-Qadisiyah FC2Al-Wasl FC1V6,990'–––
11.9.26Pro LeagueAl-Qadisiyah FC3Al-Ettifaq3U6,790'–––
8.9.26Pro LeagueAl-Qadisiyah FC3Al-Ahli Jeddah2V6,690'––
3.9.26Pro LeagueAl Diriyah0Al-Qadisiyah FC2V7,290'––
30.8.26Pro LeagueAl-Qadisiyah FC3Al-Faisaly FC1V6,690'–––
24.8.26Pro LeagueNEOM0Al-Qadisiyah FC2V7,590'–––
21.8.26Pro LeagueAl-Qadisiyah FC0Al-Ittihad FC1T7,390'–––
13.8.26Pro LeagueAl Shabab1Al-Qadisiyah FC3V7,390'–1
25.5.24La LigaReal Madrid0Real Betis0U6,664'––

Rating pr. måned

Gennemsnitlig kampkarakter (1–10) i hver af de seneste 12 måneder.

Sæsonen 2026/27

TurneringKMinMAGRRat.
Pro LeagueAl-Qadisiyah FC869901307,0
AFC Champions League EliteAl-Qadisiyah FC19000006,9

Sæsonen 2023/24

TurneringKMinMAGRRat.
La LigaReal Madrid29176501426,9
La LigaReal Madrid27165311706,9
La LigaReal Madrid28155730706,9
La LigaReal Madrid25204510806,9
La LigaReal Madrid539310307,1
La LigaReal Madrid20170101816,8
La LigaReal Madrid27207330707,0
La LigaReal Madrid28230223507,0
La LigaReal Madrid16115300506,9

Detaljer

Skud
4
Skud på mål
1 (25 %)
Minutter pr. mål
–
Straffespark
0 scoret
Afleveringer
502
Chanceskabende afl.
4
Driblinger
0 af 0
Dueller vundet
0 af 0 (–)
Tacklinger
0
Erobringer
0
Frispark vundet
0
Frispark begået
0
Kort
3 0

Om Nacho

Rating er et gennemsnit af spillerens kampkarakterer (1–10).